Avukata Sor

Avukata Sor

Avukata sor formumuzu tam ve eksiksiz bir şekilde doldurarak bizlere sorularınızı yöneltebilirsiniz. Sorularınıza vereceğimiz yanıtlar en kısa sürede sizlere e-posta yolu ile iletilir. Gerekli görüldüğü takdirde avukatlarımız sizlerde doğrudan iletişime geçerek bilgilendirmede bulunacaktır. Aşağıda sizler için hazırladığımız “Avukata Soru Sorma Hakkında Sık Sorulan Sorular” kısmını okuyarak sorularınızı daha anlaşılır sorabilirsiniz.

Avukata Soru Sormak İstiyorum. Nasıl Sorabilirim?

Yukarıda sizlerin soru sorabilmesi için hazırladığımız formu eksiksiz ve tam bir şekilde doldurarak bizlere gönderebilirsiniz. Bu sayede sorularınız tarafımıza ulaşacaktır. Sorunuzu sorduktan ortalama 48 saat içerisinde sizlere dönüş yapacağız.

Sorulara Ne Zaman Cevap Alırım?

Avukata sor online forumu eksiksiz ve açık bir şekilde doldurup tarafımıza gönderdikten sonra avukat arkadaşlarımızın inceleme ve araştırma evresi başlamaktadır. Alanında uzman avukat arkadaşlarımız, hukuki sorununuza yönelik araştırmaları ortalama 24 saat içerisinde tamamlamakta ve size en geç 48 saat içerisinde e-posta ya da telefon üzerinden dönüş yapmaktadır.

Avukata Soru Sormak Ücretsiz mi?

Avukat arkadaşlarımıza yönelttiğiniz soruların ağırlığına göre ücretli olup olmaması değişmektedir. Ciddi bir araştırma ve emek isteyen hukuki sorularınız için tarafınızdan Avukatlık Kanunu’nun ilgili hükümleri uyarınca ücret talep edecektir. Talep edilen ücreti ödemeniz durumunda sorunuzun cevabı size iletilecektir.

Avukata Telefonla veya Whatsapp ile Sorulabilir miyim?

Avukatlarımıza soracağınız soruyu telefonda sormak istiyorsanız, formu doldurmanıza gerek yoktur. İletişim sayfamızı ziyaret ederek, orada bulunan numaralardan avukatlarımıza ulaşabilirsiniz. Avukata sor whatsapp hattımız ise mevcut değildir. Whatsapp üzerinden hukuki danışmanlık hizmetimiz bulunmamaktadır.

Daha Sonra Sizinle Çalışabilir miyim?

Bize hukuki sorununuzu ilettikten sonra, tarafınıza dönüş yapılacaktır. Dönüş sonrasında size sunulan ücret ve diğer teklifler üzerinde anlaşmaya varıldığı takdirde bizlerle çalışabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim sayfamız üzerinden ofisimize gerek fiziki olarak gerekse telefon üzerinden ulaşarak danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gizliliğim Nasıl Sağlanır?

Avukatlara sor bölümünde bizlerle paylaştığınız tüm bilgileriniz KVKK çerçevesinde saklanmakta ve işlem sona erdiğinde imha edilmektedir. Özel hayatınızın gizliliğini ihlal edecek herhangi bir durum bulunmamaktadır. Beraberinde, Avukatlık Kanunu‘nun ilgili hükümleri çerçevesinde avukatın sır tutma yükümlülüğü bulunmaktadır.

Cevaplar Nasıl Nasıl Verilir?

Avukatlarımıza sorduğunuz soruların cevapları, geniş çaplı bir araştırma evresinden sonra yazılmaktadır. Eğer avukata sor online sayfası üzerinden sorduğunuz sorular, ciddi bir araştırma gerektirecek minvalde ise sizlere anında geri dönüş yapılarak sorunuzun cevabını yalnızca ücreti mukabilinde yanıtlayacağımızı bildirir, muvafakatınız sonrası cevabı tarafınıza sunarız. Ancak daha basit sorularınız için gerekli araştırma sonrasında sizlere gerek mail adresinizden gerekse telefon numaranız üzerinden ulaşarak bilgilendirmeyi yaparız.

Avukata Danışma – Avukata Soru Sorma Hizmeti

Avukata soru sormak, bireylerin hayatlarının her anında ihtiyaç duyacakları bir husustur. Geçmiş yıllarda, teknolojinin de bu denli hayatımızın her noktasında olmaması sebebiyle avukata soru sormak bir hayli zor ve maliyetli bir durumdu. Ancak gelinen aşamada vatandaşlar, diledikleri bilgiye çok hızlı bir şekilde erişebilmekte ve hukuki sorunlarının çözüm yollarını öğrenebilmektedirler. Bu denli gelişen teknolojiye hukuk büroları da ayak uydurarak online hukuki danışmanlık hizmeti vermeye başlamışlardır. Online hukuki danışmanlık hizmeti furyasına biz de dahil olmuş ve bu bağlamda vatandaşlarımızın avukata soru sorması için çalışmalar yapmış bulunmaktayız.

Online Avukata Sor Sistemi

Avukata soru sorma işlemi yukarıda da bahsettiğimiz üzere teknoloji çağı ile beraber internet ortamına taşınmış durumda. Online hukuki danışmanlık veren firmaların sayısı da bir hayli artmış durumda. Online hukuki danışmanlık hizmetine değinmek gerekirse; eski zamanlarda danışmanlık ücretini ödeyerek avukatlık ofisinde yüz yüze danışmanlık hizmeti alınmaktaydı. Ancak günümüzde bu bu hukuki danışmanlık hizmeti sanal ortama taşınarak gerek görüntülü konuşma olarak gerekse telefon üzerinden vatandaşların hizmetine sunuldu. Online avukata sor hizmeti sayesinde hem zamandan hem de ücretten tasarruf sağlayarak hukuki sorununuzu tespit edebilirsiniz. Ancak unutmamak gerekir ki online avukata sor hizmetleri hukuki sorununuzu çözmeye yönelik değil, daha çok aydınlatmaya yönelik olarak sağlanmaktadır. Danışmanlık hizmeti almadan önce o konuda kaleme aldığımız makalelerimizi okuyarak ön fikir elde edebilirsiniz.

Avukata soru sorma işlemini yalnızca vatandaşlarımız değil, firmalar ve şirketler de yapabilmektedir. Büromuz bünyesinde birçok şirkete aktif olarak hukuki danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Firmalara sağladığımız danışmanlık hizmetini, online hukuki danışmanlık altında sanal ortama taşıyarak zamandan tasarruf etmekteyiz.

Avukatlara Soru Sormak

Avukata sor bölümüz, gerek yerli gerekse yabancı uyruklu kişiler bakımından 7/24 esasında hizmet vermektedir. Soracağınız sorunun en doğru yanıtı sizleri ofisimizde ağırlamak sureti ile gerçekleşmektedir. Avukata sor online sayfamızı ne şekilde kullanacağınızı eğer bilmiyorsanız, web sitemizdeki iletişim sayfasından bizimle doğrudan iletişime geçebilir ve sorunuzu sorabilirsiniz.

Avukata sor kısmında sorunuzu en etkili bir şekilde sormak için takip etmeniz adımlar özetle şu şekilde olacaktır; Yukarıda bulunan formu eksiksiz ve ayrıntılı bir şekilde doldurmak, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmek ve en son olarak mesajı gönderdiğinizden emin olmak. Bu basit üç adımı tamamladığınız anda sorunu tarafımıza ulaşacak ve en kısa sürede avukat arkadaşlarımız tarafından sizinle iletişim kurulacaktır.

Online Danışmanlık Hizmeti

Websitemiz 2019 yılından beri aktif olarak online hizmet verilmektedir. Hukukun her alanında uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmet, birçok hukuki sorunun aydınlatılmasında büyük paya sahip olmuştur.